Новини
17.09.2005 Народний депутат Юрій Діденко – гість храму Воскресіння Христового

  16 вересня народний депутат України Юрій Діденко, під час перебування в Одесі, відвідав храм Воскресіння Христового Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви. У розмові з настоятелем храму отцем Володимиром Клебаном мова йшла про перспективи утворення в Україні Помісної Православної Церкви, єпархіальне життя вірних УАПЦ на Одещині, про актуальні проблеми з якими зустрічається і вирішує нова українська влада.
  Народний депутат України вшанував храмові святині та передав отцю Володимиру примірник всеукраїнської щотижневої газети „Український Південь” зі статтею про одеський єпархіальний храм Воскресіння Христового.
Юрій Віденко прибув до Одеси для участі у шостій науковій конференції „Народний Рух України: місце в історії та політиці”. Серед її організаторів є Міністерство освіти і науки України та кафедра історії та етнографії України Одеського національного політехнічного університету.
  Для участі у конференції до Одеси прибули науковці з Харкова, Львова, Донецька, Миколаєва, Запоріжжя та інших міст України, представники громадських організацій, різних політичних партій, народні депутати України.
  Від імені Голови НРУ Бориса Тарасюка, який нині перебуває у Нью-Йорку, присутніх привітав голова парламентської фракції Руху В”ячеслав Коваль. У привітальному слові зазначено, що „2005 рік ознаменувався масштабними змінами у державному житті. Рух традиційно не стояв осторонь. Під час Помаранчевої революції і після неї Народний Рух України виступав з позицій національних інтересів України відстоюючи необхідність громадянської єдності у державі, конструктивного діалогу між політичними силами, цивілізованих відносин між владою і опозицією. Рух залишається надійним партнером Президента Ющенка, але це не означає, що партія відмовиться від критичного погляду на дії влади”.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X