Новини
19.09.2005 Допомога для безпиртульних

У Міжнародному благодійному фонді “Карітас Україна” стартує нова програма зі створення соціальних центрів для дітей вулиці, які функціонуватимуть у Львові, Тернополі, Хмельницькому, Києві та Донецьку.

Про це “Газету” повідомив Анатолій Козак, генеральний секретар “Карітас Україна”.

За його словами, за кошти  спонсорів у Львові, Хмельницькому та Тернополі вже два роки  існують такі центри. Зокрема, в місті Лева такий центр фінансує швейцарська організація “Ротарі-клуб”, у Хмельницькому – німецька “Карітас-Ахен”, а в Тернополі центр функціонує за кошти приватних осіб. Як стверджує пан Козак, нова програма зі створення соціальних центрів для дітей вулиці розрахована на два роки. Кожен центр зможе охопити близько 50 дітей.

А відрізнятимуться вони від уже існуючих тим, що працюватимуть у двох групах: стаціонарній і мобільній. Мобільна група – це соціальний працівник (або, іншими словами, психолог) і медпрацівник, які разом із водієм курсуватимуть переобладнаним мікроавтобусом місцями найбільшого скупчення дітей вулиці. Вони приїжджатимуть до дітей із гарячими обідами, медпрацівник на місці проводитиме огляд і за необхідності надаватиме першу медичну допомогу, а психолог розповідатиме про місце розташування стаціонарної групи. Там із дітьми працюватимуть три педагоги, які допомагатимуть їм у навчанні, а також розважатимуть їх. У Львові новий соціальний центр для дітей вулиці розташується на вул. К. Левицького, 111.

Леся Олендій

http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/09/19/8948/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X