Новини
25.09.2005 Храм УАПЦ прийняв гостей – інвалідів зору з Одеси

  Останнім часом до храму Воскресіння Христового Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви навідується чимало цікавих і знаних гостей.
  Цього разу Приморська районна державна адміністрація Одеси стала ініціатором приїзду до храму великої групи представників обласного товариства інвалідів зору. Вони приїхали до села Жовтень, Біляївського району, Одеської області (3 кілометри від Одеси) автобусом, який ледве зміг вмістити усіх бажаючих.
Минулого тижня вони вже відвідали храми УПЦ Київського Патріархату, РКЦ, Євангелічну Пресвітеріанську церкву. 
За словами заступника голови рай адміністрації Олександра Чернеги, „цей візит став продовженням спеціальної програми під назвою „Храми Одеси”.

  Її завдання – ознайомити учасників програми з життям різних християнських церков. Нині церква відокремлена від держави і ми не маємо права нав”язувати людині її шлях до Бога. Кожен робить це самостійно. Ми можемо лише показати де є храми і чим вони відрізняються. Наступний крок вони робитимуть самі”.
  Приморська районна адміністрація Одеси на цьому зупинятися не збирається. Вже ведуться переговори про продовження програми „Храми Одеси” за участю інших категорій інвалідів.

  Олександр Чернега переконаний, що такі поїздки дозволять збільшити духовні знання інвалідів зору.

  У храмі Воскресіння Христового отець Володимир Клебан розповів гостям про історію Української Автокефальної Православної церкви, про православні храмові святині та чудеса які вони являли численним паломникам. За здоров”я гостей відслужений водосвятний молебень.
  Кожен з присутніх мав можливість прикластися до мироточивої ікони Спасителя та Чудотворної ікони Касперівської Матері Божої.
На згадку кожному інваліду зору безкоштовно подарували виданий силами Одесько-Балтської єпархії УАПЦ Український православний молитовник.
Серед гостей, які цього дня відвідали храм Воскресіння Христового, був і Голова Одеської обласної організації Християнсько-Демократичного Союзу. 

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X