Новини
04.10.2005 Пресова служба УАПЦ в Одесі вивчає життя єпархій у інших регіонах України Представники пресової служби Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви відвідали Андріївську церкву у Києві.
Це головний Кафедральний Собор УАПЦ в українській столиці.
Храм вразив своєю красою.
Біля ікон були безліч запалених свічок...
Андріївську церкву вважають своїм обов”язком відвідувати чимало знаних в Україні представників інтелігенції. Досить часто бувають тут і паломники.
Цього ж дня представники пресової служби УАПЦ відвідали Черкаську область. Особливо цікавим був візит до райцентру Шпола.  Після відродження УАПЦ (у часи розпаду СРСР)  саме тут свого часу виникла одна з перших громад вірних Помісної Церкви.
Нині місцевий храм належить УПЦ Київського Патріархату, але з розмов з віруючими стало відомо, що на Черкащині залишається чимало прихильників Української Автокефальної Православної Церкви. Дотепер відчувається брак з українським духівництвом, але черкащани зберігають вірність вірі батьків.
Під час проведених зустрічей віруючих на Черкащині ознайомили з єпархіальним життям УАПЦ на Одещині. Насамкінець усім бажаючим передали адресу Інтернет сайту Одесько-Балтської єпархії УАПЦ та запросили відвідати храм Воскресіння Христового, який знаний далеко за межами Одеської області своїми православними святинями.  
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X