Новини
07.10.2005 На Тернопіллі вже готуються до Свята Покрови

обласній державній адміністрації відбулось засідання організаційного комітету з відзначення Дня Покрови Пресвятої Богородиці, який в Україні святкують 14 жовтня.

Як поінформував заступник голови ОДА Анатолій Вихрущ, з нагоди свята, яке здавна шанували в українському народу, заплановано провести низку заходів.

Зважаючи на те, що 14 жовтня традиційно вшановують всі покоління українських воїнів, а історично так склалось, що цього дня відзначають народження Української Повстанської Армії, особливу увагу буде звернено на учасників національно-визвольних змагань.

Планується, що 14 жовтня в області відбудеться низка урочистих заходів – відкриття пам’ятника Степанові Бандері у Бережанах, молодіжні вишкільні табори та мандрівки, панахида за українськими січовими стрільцями, які загинули на горі Лисоня.

Представники ж молодіжних громадських організацій та християнських спільнот краю вшанують смолоскипною ходою пам’ять всіх хто загинув виборюючи кращу долю для України. А 14 жовтня, в палаці культури “Березіль”, пройде урочисте зібрання з нагоди Дня Покрови.

УХ Радіо
cerkva.org.ua

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X