Новини
10.10.2004 Володимир Путін проговорився: ніякої УПЦ (МП) не існує. Є РПЦ в Україні

   Як повідомили інформагенції, Володимир Путін запросив президента і прем'єр-міністра України на свій день народження, що відзначається 7 жовтня. Про ці свої плани президент Росії оголосив на зустрічі з членами Архієрейського Собору Російської Православної Церкви. "У неформальній обстановці ми зможемо обговорити конкретні кроки з надання допомоги Російській Православній Церкві в Україні", - сказав при цьому Путін.

   Таким чином, президент Росії відкрив усьому світові те, що так ретельно намагаються приховати церковні зверхники з Києво-Печерської Лаври: ніякої Української православної церкви (Московського патріархату) не існує. Є відділок РПЦ в Україні, що, як відомо, вперто не визнає української мови й історії, насаджує в своїх храмах культ україножера “святого” Миколи ІІ і, нехтуючи закликом Христа до любові й прощення, намагається прищепити своїй пастві ненависть до українських національних церков – УПЦ Київського патріархату та УГКЦ.

   Знаменно, що керівник філії РПЦ в Україні, незмінний член Синоду РПЦ митрополит Київський і всієї України Володимир ще влітку закликав своїх вірних підтримати на президентських виборах 31 жовтня Віктора Януковича. Саме в двічі судимому ставленикові донецького клану лаврський достойник побачив найдосконаліше в Україні втілення християнських чеснот.

   УРП “Собор” цілком шанує право кожної організації й кожного громадянина підтримувати того кандидата, який, зокрема, втілює їх уявлення про порядність. Проте в зв’язку з визнанням президента Путіна депутатська група УРП “Собор” у Верховній Раді України має намір з’ясувати: а яким чином заклик блаженнійшого Володимира підтримати на виборах Януковича узгоджується з встановленою законом забороною на участь закордонних організацій у передвиборчій агітації?

URL: http://maidan.org.ua/static/news/1097409741.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X