Новини
13.10.2005 Патріарх Філарет відкинув пропозиції УАПЦ щодо процедури обрання Предстоятеля об’єднаної Церкви

КИЇВ — На спільному засіданні Архиєрейського Собору і Патріаршої Ради УАПЦ було ухвалено провести вибір Предстоятеля об’єднаної Церкви способом жеребу з числа кандидатів, запропонованих Об’єднавчим Собором (пункт 4 ухвали), — повідомляє офіційний сайт УАПЦ. Однак ця пропозиція була відкинута Предстоятелем УПЦ КП.

УАПЦ запропонувала, щоб голосуванням було обрано трьох кандидатів із числа архиєреїв УПЦ КП і УАПЦ, з яких Предстоятель мав би бути обраним шляхом жеребкування, тобто цей вибір "вважався би Божою волею".

Проте Патріарх Філарет відкинув інші методи, окрім обрання Предстоятеля з-поміж двох глав — УПЦ КП і УАПЦ. Враховуючи те, що Предстоятель УАПЦ Митрополит Мефодій (Кудряков) заявив про небажання кандидувати, тому вибір відбуватиметься на безальтернативній основі.

На офіційному сайті УАПЦ також повідомляється, що через нерівномірне представництво від обох Церков на об’єднавчому Соборі (200 осіб від УПЦ КП і 100 — від УАПЦ) і прийняття рішень простою більшістю голосів, ця Церква поставлена у нерівне становище і, фактично, не впливатиме на прийняття рішень.

На своєму засіданні УАПЦ також вирішила інформувати про хід об’єднавчого процесу Вселенську Патріархію.

http://www.uaoc.info/ua/news/news_/?pid=133
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;7574/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X