Новини
13.10.2005 УАПЦ запропонувало мерії Одеси проекти підтримки дітей сиріт.

  Секретар Одесько-Балтської єпархії, ректор духовної семінарії УАПЦ, отець Володимир Клебан під час проведеної 13 жовтня зустрічі з Одеським міським головою Едуардом Гурвіцем повідомив про плани реалізації підтримки дітей сиріт. Мова йде про підтримку не лише у справі духовного відродження молодих людей, але і про надання притулкам різноманітної допомоги, як матеріальної так і продуктами харчування.
  Проблема безпритульних дітей для Одеси є серед найактуальніших. І Українська Автокефальна Православна Церква готова надати різнобічну допомогу для її вирішення.
Духівництво УАПЦ вже займається духовною опікою ВІЛ інфікованих. Серед планів є відкриття каплиць у дитячих лікарнях та у онкологічному диспансері.
Одеському міському голові подякували за допомогу у реалізації різноманітних соціальних проектів.
  Як відомо, Одесько-Балтська єпархія УАПЦ увійшла до складу Координаційної Ради релігійно-світської злагоди при міському голові. Наголошено, що така Рада допоможе владі створити грунт для міжконфесійного порозуміння.
  Едуарда Гурвіца привітали зі святом Покрови Пресвятої Богородиці і передали привітання від Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, митрополита Київського і всієї України Мефодія.
  Під час зустрічі духівництво порушило питання про необхідність виділення в Одесі приміщень для єпархіального управління та для храму УАПЦ. Це б дозволило єпархії збільшити коло осіб охоплених підтримкою завдяки реалізації  різних соціальних проектів.
  Одеський міський голова наголосив, що влада і далі робитиме кроки для поглиблення взаємної поваги і розуміння між людьми різних національностей і віросповідань.

Ігор Столяров

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X