Новини
16.10.2005 Візит до обласного стаціонару для хворих на ВІЛ-СНІД в Одесі.

 

  Одесько-Балтська єпархія Української Автокефальної Православної Церкви приділяє особливу увагу місійній роботі серед ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД. За сприяння Духовної Ради Християнських конфесій у обласному стаціонарі свого часу була відкрита каплиця для проведення молитов священиками різних конфесій.

  15 жовтня єпископ Богуславський і Білгородський, Владика Захарій та диякон Одесько-Балтської єпархії УАПЦ Олександр Філіппов відвідали обласний лікувальний стаціонар. Вони мали дружні бесіди з пацієнтами та лікарями стаціонару. Єпископ Захарій та диякон Олександр обійшли усі палати. Відслужений молебень у каплиці.

  Єпископ Захарій пообіцяв, що Українська Автокефальна Православна Церква далі надаватиме різнобічну допомогу лікарняним закладам Одеси.

  Він наголосив і висловив задоволення з того приводу, що особливу увагу проблемі ВІЛ СНІДу приділяє Одеський міський голова Едуард Гурвіц.

„ВІЛ інфіковані та хворі на СНІД потребують особливого піклування. Церква має бути поряд з ними. Це наш обов”язок”, сказав Владика.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X