Новини
19.10.2005 УАПЦ в Одесі за визнання УПА борцями за волю України   Про це в інтерв”ю єпархіальній прес службі сказав секретар Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, настоятель храму Воскресіння Христового, отець Володимир Клебан.
„Українська Повстанська Армія боролася за свободу України, від обох загарбників. Отож, дивно, що за стільки років незалежності України влада була не здатна визнати ветеранів національно-визвольних змагань часів другої світової війни та надати їм передбачені чинним Законом пільги”, - сказав отець Володимир.
  Секретар Одесько-Балтської єпархії УАПЦ піддав критиці організаторів нещодавніх протистоянь у Києві, спровокованих проросійськими організаціями, серед яких і так званий Союз православних громадян.
„Подивіться хто провокував бійки у Києві. Організація „Єдіноє отєчєство” та Союз православних громадян... Але знаємо, що православний ніколи не підніме руку на ближнього свого. Маємо Заповідь Господню, яка закликає полюбити ближнього свого як самого себе. Бачимо, що так званий Союз Православних громадян дотримується протилежних принципів...” 
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X