Новини
20.10.2005 Депутат облради заклеїв українськими інтересами Коcтусєва

Депутат Харківської обласної ради Денис Шевчук сьогодні на очах перехожих та місцевих журналістів на одній з вулиць Харкова заклеїв рекламний щит партії “Союз” з портретом її лідера Олексія Коcтусєва та написом “З нами Бог і Росія”, передає Вголос.

Замість цього на біг-борді розміром 3м х 6м партії “Союз” тепер на білому тлі видніється великий напис: “Українські інтереси”. Коментуючи журналістам свої дії, Шевчук зазначив, що він це зробив з метою “привернути увагу думаючих харків'ян і гостей міста”, і закинув владі щодо її бездіяльності. На думку Шевчука, розповсюдження таких “провокативних гасел” може дестабілізувати суспільство, і особливо, вважає він, над цим треба замислюватися після сутичок минулими вихідними у Києві на Хрещатику.

Депутат Шевчук оприлюднив офіційну заяву, у якій зазначив, що розміщення у Харкові біг-бордів партії “Союз” з гаслом “З нами Бог і Росія” відбувається “на тлі останніх економічних прорахунків колишнього уряду України у внутрішній та зовнішній політиці”, і “використання такого роду гасел перед виборами є небезпечним і може зашкодити відносинам двох країн”. Наслідком цього, йдеться в заяві, може стати “погіршання економічної ситуації в Україні і порушення громадського спокою в суспільстві”, на що, як вважає депутат, і “розраховане використання таких антиукраїнських і антиросійських слоганів”. “Мене, як громадянина України та депутата обласної ради, обурюють такі провокації, відсутність реакції влади на них. Саме це призвело до сумнозвісних суботніх подій на Хрещатику, коли певні реакційні сили з обох боків при мовчазному сприянні влади, використавши громадян, влаштували бійку”, - йдеться у заяві.

На думку депутата, “наші країни гідні того, щоб будувати взаємовигідні та добросусідські відносини між собою”. Він висловив сподівання, що “прийде час, коли українські політики замість дешевого популізму у своїй діяльності будуть керуватися виключно українськими інтересами”.

http://hotline.net.ua/content/view/13779/33/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X