Новини
22.10.2005 Івано-Франківська єпархія УАПЦ не братиме участі в Об’єднавчому соборі УПЦ КП та УАПЦ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК — Про це 20 жовтня заявили учасники розширеного засідання Єпархіальної Ради Івано-Франківської єпархії УАПЦ після слухання інформації митрополита Галицького Андрія (Абрамчука), керуючого Івано-Франківською єпархією УАПЦ та члена передсоборової комісії митр. прот. Богдана Челядина про спільне засідання Архиєрейського Собору і Патріаршої Ради УАПЦ від 11 жовтня 2005 р. Івано-Франківська єпархія УАПЦ виступає за об’єднання Всеукраїнського Православ’я, але з благословення Константинополя. Подаємо текст рішення, прийнятого учасниками Івано-Франківської єпархіальної Ради:

1. Івано-Франківська єпархія схвалює процес об’єднання Всеукраїнського Православ’я в тому числі і з УПЦ КП, але з благословення Вселенського Патріарха.

2. Проводити підготовку до чергового Помісного Cобору УАПЦ, на якому розглянути питання об’єднання Всеукраїнського Православ’я і на цьому соборі внести зміни та доповнення до статуту УАПЦ.

3. Направити делегатів від УАПЦ до Вселенського Патріарха і просити благословення на об’єднання Православ’я в Україні та призначити свого представника, який би виконував посередницьку місію в об’єднавчому процесі і перебував у м. Києві.

4. Зважаючи на те, що наші пропозиції по об’єднанню були відкинуті зі сторони УПЦ КП, вважаємо Об’єднавчий собор 19 листопада цього року не підготовлений і передчасний, тому Івано-Франківська Єпархія УАПЦ в ньому участі брати не буде.

5.Звернутися до Православних України піднести свої молитви за об’єднання Українського Православ’я.

http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;7659/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X