Новини
28.10.2005 В тернопільських школах навчальний день розпочинатиметься з гімну України

Іван Стойко ініціюватиме введення в школах області традиції розпочинати навчальний день з виконання гімну України. Губернатор переконаний, що та дитина, яка виховується на державницьких традиціях, в майбутньому може стати справжнім будівничим Української держави.

Також голова облдержадміністрації звернув увагу на домінування в радіоефірі музики іноземних виконавців та низький кількісний показник пісень українських виконавців, які звучать в ефірі радіостанцій. Іван Стойко вважає, що така ситуація потребує виправлення. Передусім, це повинні усвідомити керівники відповідних радіокомпаній, не лише борючись за слухача, але й формуючи свою слухацьку аудиторію.

Керівник області планує також вирішити питання звучання в громадському транспорті музики, яка пропагує насильство, аморальну поведінку, створює дискомфорт для частини пасажирів. “Чому водій, який сидить за кермом “маршрутки” і включивши на весь салон музику, яка йому подобається, переконаний, що його естетичні вподобання розділяють всі пасажири? Думаю, що це є порушення прав громадян, які не хочуть слухати цих “шедеврів” – вважає голова ТОДА. Зараз відповідні служби облдержадміністрації вивчають шляхи правового вирішення цих питань.

Інформцентр МНК, за інформаціює http://www.uhradio.com.ua/
http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=1422

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X