Новини
15.10.2004 ПОМОЛІТЬСЯ ЗА ПОРЯТУНОК ЇЇ ДУШІ

У Миколаївській області в автокатастрофі загинула помічниця-консультант народного депутата України з фракції «Наша Україна» Івана Стойка , активістка обласної організації Народного Руху України Алевтина Малицька. На автотрасі автомашина Москвіч, у якій вона їхала, зіткнулася із Джипом який їхав на великій швидкості на ділянці дороги з дозволеною швидкістю 40 кілометрів на годину. Внаслідок отриманих поранень Алевтина Малицька померла у реанімаційному відділенні лікарні у райцентрі Нова Одеса.

Алевтина Малицька загинула повертаючись до Миколаєва після проведення семінару для членів дільничих виборчих комісій.
За словами народного депутата України, керівника Тернопільського обласного виборчого штабу Віктора Ющенка «Наша Україна» Івана Стойка, «у причинах смерті Алевтини Малицької є чимало запитань».
Іван Стойко:  
«Ви знаєте, мене здивувало те, що коли я зайшов до начальника управління МВС Миколаївської області пана Гуцола, Він навіть не знав, чи відкрита кримінальна справа? На це я зреагував досить різко і сказав: «Ви ж розумієте і знаєте, що загинула помічник народного депутата України при виконанні професійних обов»язків. Пані Алевтина була у відрядженні за моїм завданням». Він, не знаючи чи відкрита кримінальна справа, зателефонував до заступника керівника обласного МВС п. Цибуха. І той пан Цибах навіть не знав, чи відкрита кримінальна справа?»

Ігор Столяров
Одеса
8-050-6025947

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X