Новини
28.10.2005 7 днів планети Земля. Українофобський шабаш 7 листопада – провокація!

Взагалі-то все виглядає елементарним. Будь-яке святкування будь-яких дат у будь-якому випадку і з будь-якого приводу неприпустиме, якщо несе в собі бодай зародок українофобії. Українофобія – це ксенофобія, екстремізм. Хтось сумнівається в тому, що 7 листопада – свято для українофобів всіх мастей?


Так само елементарно, що будь-яка санкція на проведення українофобських шабашів, зокрема і 7 листопада, є провокацією. Провокації неприпустимі за визначенням. Обов’язок законослухняних громадян – недопущення українофобських провокацій. Недопустимо мерзотну провокацію - українофобський шабаш 7 листопада!

У світі…

Масові безчинства на міжрасовому грунті в Бірмінгемі, Англія. Афро-карибська мафія проти азійських кланів. Трощили вітрини, палили авто, лупцювали один одного бейсбольними бітами. На корінних англійців взагалі починають не зважати.

Телерадiокорпорацiя BBC збирається створити телеканал новин арабською мовою. Це буде перший мiжнародний телеканал BBC, що утримується за державнi кошти.

Італійські робітники металообробної промисловості влаштували в середу в місті Генуя страйк на залізничних коліях, повністю блокувавши весь рух потягів. Як повідомило італійське телебачення, робітники вимагають продовження трудових контрактів і підвищення заробітної платні. Які невиважені.

Голландський будинок, в якому з 1882 по 1896 проживала Мата Харі, звинувачена в шпигунстві на користь Німеччини і розстріляна французами в жовтні 1917 року, був проданий за ? 465 тис.

Останніми роками в Латвії все більше розповсюдження отримує іслам, до того ж усе більше емісарів фундаменталістських організацій вважає за потрібне відвідати країну. Про це повідомив Антитерористичний центр Поліції безпеки.

Засідання ради з культурної співпраці СНД перенесено на січень 2006 року через неприбуття учасників. З 12 міністрів на юбилейне двадцяте засідання до Москви прибули тільки двоє: почесний голова ради Полад Бюль-Бюль огли (Азербайджан) і Олександр Соколов (РФ). Повний провал.

Держдепартамент США затвердив правила, які передбачають упровадження електронного чіпа в американські паспорти з жовтня 2006 року. Всі документи, видані після цього терміну, міститимуть мікрочіп, в якому зберігатиметься цифрова фотографія власника, а також дублюватися вся інформація, що міститься в паспорті. За допомогою радіосигналу спеціальні пристрої на паспортному контролі прочитуватимуть на невеликій відстані дані з документа. Скептики побоюються, що через використовування радіосигналу зловмисники зможуть дістати несанкціонований доступ до паспортних даних, або навіть вносити в них зміни.

Пастор 16-ої баптистської церкви Артур Прайс про шанси держсекретаря США Кондолізи Райс стати президентом країни: „Вона є символом того, що може бути. Америка здолала великий шлях. Вона визріла для чорношкірого кандидата і коли-небудь визріє для чорношкірого президента. Але цей час ще не настав”.

Ураган "Катріна" буквально підняв мертвих з їх могил. Близько тисячі трун і склепів опинилися у воді біля узбережжя Мексиканської затоки. Стихія фактично перетворила двотонні бетонні склепи, могильні споруди і труни в своєрідні кораблі, які здолали багато миль і зупинилися в дворах, на полях і болотах. Один склеп опинився на газоні біля будинку лікаря Бертуччі, коронера округу Сент-Бернард. А пізніше один з мешканців округу повідомив Бертуччі про те, що він знайшов останки своєї бабусі, на якій все ще був її рожевий халат, за межами її могили на місцевому кладовищі.

У Бразилії відбувся референдум на тему заборони громадянам мати при собі вогнепальну зброю. За інформацією Вищого судового трибуналу негативно на питання „чи варто заборонити продавати зброю і боєприпаси в Бразилії?" відповіли 64% зареєстрованих виборців. Законопроект пропонував обмежити продаж зброї, дозволити закуповувати її лише армії, поліції, охоронним фірмам і зареєстрованим колекціонерам.

Рада національної безпеки Туреччини затвердила нову стратегію безпеки країни, в якій дається характеристика внутрішніх та зовнішніх загроз. До головних загроз внутрішньої безпеки РНБ відносить ісламський радикалізм, сепаратизм та діяльність лівих угруповань. Головною зовнішньою загрозою для Туреччини вважається міжнародний тероризм.

Депутати Народної ради Туркменії відмовилися розглядати питання про проведення президентських виборів, одноголосно проголосувавши за виключення з порядку денного засідання законопроекту "Про вибори президента", що припускав зміну вищої влади в країні в 2009 році. "За" проголосував тільки сам ініціатор проекту - президент Сапармурат Ніязов, "проти" - вся решта членів Народної ради – 2506 осіб. Демократія в дії.

В ізраїльській армії служитимуть хворі на СНІД. Щоправда на добровільних підставах і в тилових частинах. При цьому факт хвороби стане таємницею для колег – про нього буде знати тільки лікар підрозділу. Новину повідомив керівник відділу здоров’я військовослужбовців в армійському управлінні медслужби підполковник Ітамар Груто.

В Індії з Джайністського храму в штаті Харьяна викрадено 53 ритуальні фігури, відлиті з рідкісних сплавів або срібла.

Влада Непалу заборонила висвітлювати новини, які будь-яким чином можуть викликати неповагу чи ненависть до королівської сім’ї.

Парафія Св. Георгія Коптської церкви з Александрії, Єгипет, почала розповсюджувати DVD-диск „Я був сліпий, але прозрів”, в якому розповідається про юнака-християнина, який зблизився з радикальними ісламістами. Обурені екстремісти взяли церкву в облогу: 3 загиблих, десятки поранених.

До побачення. В.А.

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=8030

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X