Новини
30.10.2005 За мордобій 15 жовтня Вітренко й КПУ заплатили своїм відморозкам по тисячі доларів?

Вартість участі в зіткненні, що відбулося на площі Незалежності в Києві між представниками Комуністичної партії України, Прогресивної соціалістичної партії України й Об’єднання українських націоналістів, досягала $1 тис.

Про це в ході прес-конференції на тему: «Внесення змін у Закон про місцеві вибори: політична маніпуляція?» заявив директор департаменту політичного консалтингу «Martin group» Тарас Березовець.

«При уряді Леоніда Кучми вартість участі в безладдях оцінювалася від 1 тис. грн. За минулий час розцінки «виросли» у два-три рази. Відомо, що в безладдях 15 жовтня одна зі сторін за участь платила тисячу доларів», — відзначив Т. Березовець.

Директор департаменту політичного консалтингу «Martin group» додав, що він не може назвати, яка саме сторона платила такі гроші, але це «була сторона, що не представляла УПА».
Нагадаємо, 15 жовтня цього року в центрі Києва відбулося зіткнення між представниками КПУ, ПСПУ й ОУН. Для відновлення порядку було викликано спецподразділ «Барс».

У той день від Бессарабської площі по Хрещатику планувався урочистий хід — спільна акція Братерства воїнів ОУН-УПА, Союзу офіцерів України та УНА-УНСО, присвячена святу Покрови і 63-й річниці створення УПА.

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=8034

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X