Новини
30.10.2005 Депутати обласних рад навертаються до християнства. В партії ХДС

28 жовтня в Тернопільській обласній раді утворено фракцію партії Християнсько-Демократичний Союз. Про це було заявлено на відкритті сесії облради. Керівником фракції став депутат Іван Дудка, керівник Збаражської районної організації партії. На сьогодні фракція ХДС налічує сім депутатів, і не виключено, що найближчим часом її склад поповниться ще декількома народними обранцями.

Як зазначила голова Тернопільської ОО ХДС, депутат обласної ради Ірина Рекуш, головними пріоритетами в роботі фракції стануть реалізація соціальних програм у Тернопільській області, боротьба з корупцією в органах влади і всебічне співробітництво з християнськими церквами та організаціями.

А заступник голови Львівської обласної організації ХДС Андрій Болкун повідомив, що сьогодні партія проводить активну роботу зі створення фракцій ХДС у всіх обласних радах західних областей України. В регіонах є величезне зацікавлення депутатів рад усіх рівнів християнсько-демократичною ідеологією, яка чи не найбільше відповідає ментальності українців. Найближчим часом буде заявлено про утворення фракції ХДС у Волинській обласній раді.

"Без сумніву зростатиме фракція ХДС і у Львівській обласній раді", - сказав А.Болкун. "Вже сьогодні майже десять депутатів в той чи інший спосіб висловили бажання співпрацювати з християнськими-демократами. Плануємо, що на найближчому засіданні Львівської обласної ради, яке заплановане на 10 листопада, відповідно до регламенту сесії буде оголошено про вхід до фракції ХДС нових депутатів. Але збільшення фракції для нас не самоціль. Головне - якісний склад", - підкреслив заступник голови Львівської обласної організації Християнсько-Демократичного Союзу.

За матеріалами прес-служби ЛОО ХДС

http://maidan.org.ua/static/news/1130595816.html

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X