Новини
31.10.2005 Координаційна Рада релігійно-світської злагоди знову зібралася в Одесі

  Вже друга зустріч проведена у великому залі Одеської міської Ради. Присутні понад 60  представників різноманітних християнських церков і організацій.
„Завдяки ініціативі міської влади, особисто мера Одеси Едуарда Гурвіца, представники християнських церков мають можливість обговорити і допомогти у вирішенні багатьох актуальних для мешканців міста проблем”, сказав секретар Духовної Ради християнських конфесій, пастор Петро Мартьянов.
Учасники Координаційної Ради релігійно-світської злагоди при міському голові обговорили проблеми викладання християнської етики у школах. Виступи мали і представники міського управління освіти, фахівці Одеського національного університету, духівництво різних конфесій.
Розглядали питання про організацію в Одесі конференцій „Церква і Засоби масової інформації”, „Місце і роль релігійних організацій у відродженні Одеси”. Створений оргкомітет з проведення в Одесі книжкового ярмарку, фестивалю духовної музики, Різдв”яних і новорічних свят для дітей.
Присутніх проінформували про плани видати збірник „Шлях до світла” про життя і діяльність релігійних організацій в Одесі.
При управлінні внутрішньої політики Одеської міськради утворена робоча група з представників церков, громадських організацій з метою консолідації і координації реалізації визначених планів.
  На засіданні прочитали звернення до мешканців Одеси, укладене представниками Християнського гуманітарного університету, про небезпеки самолікування і звернення до сумнівних методик, які використовують сумнівні „цілителі”...
У роботі Релігійно-світської злагоди при Одеському міському голові брав участь і секретар Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної церкви, отець Володимир Клебан.

Ігор Столяров

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X