Новини
01.11.2005 Розпорядженням Київського міського Голови О.Омельченка в столиці було утворено Київську міську раду Церков і релігійних організацій при міському Голові

На першому засіданні ради 26 жовтня 2005 р. були присутні керівники та представники діючих в столиці України основних конфесій, які увійшли до її складу, Київський міський Голова, його заступники та начальники управлінь міської адміністрації, інші представники міської влади, журналісти. Вищу державну владу представляв голова Держдепрелігій І.В.Бондарчук. УАПЦ на засіданні ради Церков представляв Митрополит Київський і всієї України Мефодій .

Під час засідання були обговорені теми відведення земельних ділянок та інші питання землекористування релігійними організаціями, викладання в школах столиці предмету “Християнська етика”, повернення релігійним організаціям майна, яке їм раніше належало, подальша державно-церковна співпраця та поліпшення її форм і методів. За результатами зустрічі О.Омельченко доручив підготувати необхідні матеріали по поставленим питанням, а з питання землекористування та відведення земельних ділянок релігійним організаціям на наступному тижні провести окрему нараду. В майбутньому подібні засідання планується проводити регулярно.

http://www.uaoc.info/ua/news/news_/?pid=139

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X