Новини
01.11.2005 Ліві думають про кровопролиття

В.Семенович
Ліві і лівацькі організації планують 7 листопада спровокувати безпорядки у Києві. Зокрема активісти Євразійського союзу молоді, що приймали участь і в провокаціях 15 жовтня налаштовані влаштувати у цей день „жорсткі акції проти режиму президента Ющенка”, при цьому декларують, що не зупиняться і перед „фізичними діями”.

Одночасно комуністи у своїй заяві, що була оприлюднена 27 жовтня не виключають „можливе кровопролиття” 6 - 7 листопада і намагаються перекласти відповідальність за нього на націоналістичні організації та українську владу. У заяві КПУ в черговий раз говориться про міфічні „спеціальні табори” на Західній Україні, де нібито формуються „штурмові загони озброєних молодчиків”, які й мають дестабілізувати ситуацію у Києві.

Проте, такими заявами, виконаними в гірших зразках пропаганди радянського режиму, правди приховати не можна. Подібний прийом – звинуватити інших у власних злочинах, з навішуванням ярликів й ігноруванням будь-яких фактів є традиційним методом комуністичної пропаганди, який широко застосовувався ще Сталіним. Тож нинішня заява нікого в оману ввести не може, проте повинна насторожити. Ліві намагаються відвести вину від себе за плановані ними безпорядки 6 – 7 листопада.

До провокацій лівацькі організації активно готуються. За словами І.Вознюка, керівника української організації згадуваного вище Євразійського союзу молоді, ними планується привезти у Київ 7 листопада „більше, аніж кілька сотень чоловік” з різних регіонів України, а також із Росії і Білорусії, що „стане сюрпризом для української влади”.

Цілі лівих зрозумілі. З одного боку, будь яким чином намагатись підняти свій рейтинг напередодні парламентських виборів. Популярність КПУ серед населення від часу помаранчевої революції доволі сильно знизилась. Тож для того, щоби остаточно не розгубити прихильників, комуністи змушені вдаватись до сумнівних „піар-ходів”, на зразок провокацій 15 жовтня чи планованих 7 листопада.

З іншого боку, антиукраїнські сили, особливо в Москві, виявляють велику зацікавленість у дискредитації нової української влади та здобутків Помаранчевої революції. І у цьому ракурсі дестабілізація ситуації у нашій державі, провокування різноманітних безпорядків та конфліктів є одним із елементів паплюження нашої держави. А ліві сили є безвідмовним інструментом у цій справі, що яскраво продемонстрували події 15 жовтня.

Між іншим, як повідомляє „ЛігаБізнесІнформ”, 27 жовтня на прес-конференції директор департаменту політичного консалтингу „Martin group” Т.Березовець натякнув, що противники визнання ОУН-УПА платили за участь в провокаціях. За його словами, „відомо що в безпорядках 15 жовтня одна із сторін за участь платила 1 тис. доларів США.” Хоча Т.Березовець відмовився назвати, хто саме платив, проте відзначив, що це „була сторона, котра не представляла УПА”.

Тож цікаво, хто і скільки заплатить 7 листопада „за сюрпризи для української влади” у вигляді „євразійських молодчиків” із „Росії та Білорусії”? І як чинитиме влада, що декларує себе українською?...

http://www.ukrnationalism.org.ua/publications/?n=549

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X