Новини
03.11.2005 УАПЦ в Одесі опікуватиметься онкохворими Секретар Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, диякон УАПЦ Олександр Філіппов, диякон Олександр Ізерт  відвідали обласний онкологічний диспансер (відділення мамалогії). Вони взяли участь у акції з безкоштовного поширення Євангелій організованому місією „Гедеонові брати”.
о.Володимир особисто благословив медичних працівників та кожного пацієнта лікарні.
У акції взяв участь і секретар Духовної Ради християнських конфесій, пастор Петро Мартьянов.
„Ми щиро раді мати можливість духовного спілкування і підтримки онкохворих. Маємо щиру надію, що наші спільні зусилля стануть результатом відкриття дзвіниці, де молитимуться за здоров”я і порятунок онкологічних хворих. Тут постійно перебувають понад тисяча хворих. Тому потреба у духовній опіці життєво важлива для цієї лікарні”.
Заслужений лікар України, завідуючий мамологічним відділенням, хірург-онколог вищої категорії Сергій Бондар висловив подяку духівництву УАПЦ та місії „Гедеонові брати” за проведену акцію.
„Ви бачили з якою подякою візит священиків УАПЦ оцінили пацієнти і з великою радістю у очах приймали Боже Слово у вигляді Євангелій. Вони їх із задоволенням читатимуть. Особливо ті хто очікує операції.
Нажаль, дотепер до нас не так часто були такі шановані гості. Тому бачимо особливу радість”.
Сергій Бондар висловив сподівання, що небайдужі до долі онкохворих інвестори допоможуть добудувати один з корпусів мамологічного відділення. Цей корпус не можуть довести до належного стану вже одинадцять років.
Медичний персонал відчуває нестачу хірургічного інструментарію, функціональних ліжок для післяопераційних хворих. Не вистачає кондиціонерів у операційних, білизни, хірургічних халатів, ультразвукової апаратури...
Протягом цього року у мамо логічному відділенні онкологічного диспансеру вже виконали 1287 операцій.
„Одеса і Крим є лідерами за кількістю хворих раком молочної залози. Вік хворих – від 28 до 84 років. Рак щороку молодшає...”, із сумом наголосив Сергій Бондар.
Керівник місії „Гедеон” в Одесі пастор Валерій Зленський повідомив, що справа поширення Євангелій щороку набуває особливої гостроти.
„Слова Божого потребують у лікарнях, освітніх закладах, бо це надія нашого життя. Якщо ми не будемо сподіватися на Бога марним буде наше життя. Нехай Господь благословить кожного пацієнта цієї лікарні, щоби вони одужали і повернулися до своїх родин”, сказав Валерій Зленський.
У акції брав участь гість з Міжнародної місії „Гедеон” брат Пітер з Канади.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X