Новини
04.11.2005 Черкаси і Кіровоград мають нового єпископа УАПЦ

  Київ 03 листопада 2005, . У Кафедральному Соборі Святого Андрія Первозванного Предстоятель УАПЦ, митрополит Київський і всієї України Мефодій Кудряков у співслужінні вікарія Київської єпархії, єпископа Житомирського Богдана і митрополита Вінницького та Брацлавського Романа  звершив висвячення нового єпископа Черкаського і Кіровоградського, Його Преосвященства Іларіона Савчука. У висвяченні брали участь багато священиків з різних областей України, зокрема, секретар Одесько-Балтської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, отець Володимир Клебан.
  Новий Владика назвав становище вірних та духівництва УАПЦ у цих регіонах достатньо складним. „Одне добре, що у нас є мир та злагода. Єдина наша біда, що ми щиро повірили у здатність допомоги Українському Православ”ю з боку Вселенського Патріархату та інших церков. Але, від сьогоднішнього дня ми зрозуміли, що допомогти нашому розвиткові може лише наша наполеглива праця. Отож, ми будемо множити парафії, нове духівництво, опікуватися вірними.

 Черкащина і Кіровоградщина є надзвичайно гарним патріотичним краєм. Ми знаємо приклади Холодноярської республіки та інші змагання за українську незалежність”.
Владика Іларіон цими днями має намір представитися представникам різних гілок влади у цих двох регіонах. Серед його найближчих планів є відновлення у Черкасах духовного навчального закладу Української Автокефальної Православної Церкви.  
Єпископ Іларіон дотепер мав сан архімандрита і виконував функції адміністратора Черкасько-Кіровоградської єпархії УАПЦ.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X