Новини
05.11.2005 Україна – це наша земля!

Спільна заява націоналістичних партій і організацій з приводу проведення 7 листопада 2005 року протестної антикомуністичної акції «Захистимо нашу Незалежність!»

Слава Україні!

7 листопада – річниця початку в Україні червоного терору, який тривав на нашій землі 70 років. ГУЛАГ і „Розстріляне відродження”, репресії, масові вбивства, мільйони смертей від голоду у найбагатшій країні Європи – все це здобутки червоних „визволителів”.

Ідейні нащадки комуністів, у значній мірі фінансовані ззовні, і зараз проводять антиукраїнську діяльність, перешкоджають встановленню історичної справедливості та визнанню героїв ОУН-УПА борцями за незалежність України.

Якщо раніше 7-го листопада на вулиці Києва та інших міст виходили деякі українці похилого віку, щоб відстояти своє бачення історії, то останнім часом у нашій країні за закордонні гроші створюються різноманітні маргінальні організації, під прапорами яких на мітингах виступають громадяни інших держав. Їх у великій кількості звозять автобусами з Росії та Білорусі для участі у масових акціях. Ці люди влаштовують бійки та інші провокації з метою дестабілізувати нашу країну.

Чашу терпіння громадськості вже переповнено подіями 15 жовтня, коли в серці нашої столиці відбувся антиукраїнський шабаш. Влада мовчить, не бажаючи висловити свою принципову позицію, але не можна керуватися політичною доцільністю, коли глумляться над національними символами, ображають гідність українців.

Ми боремося не проти власних, літніх уже комуністів, молоді роки яких пройшли при комуністичному режимі і яким важко перебудувати свою свідомість, а проти іноземного втручання у наші справи, яке, якщо йому не чинити спротив, може скінчитися для нас дуже погано – аж до втрати незалежності.

Тому ми, українські націоналісти, проводимо у цей день спільну акцію протесту, спрямовану на засудження злочинів комуністичного режиму та провокацій, організованих за закордонні гроші.

У нас є відомості, що в цей день від імені націоналістів можуть діяти провокатори, які влаштовуватимуть напади на „червоних” або їхні організаційні приміщення. Ми з усією відповідальністю заявляємо, що активісти організацій, які виступили з цією заявою, не братимуть участі у подібних „акціях” і засуджують їх.

Україна – це наша земля. Іншої Батьківщини у нас немає! Зайди підуть геть!

Орест Васкул (Київське крайове братство вояків ОУН-УПА)

Олег Медуниця (Молодіжний Націоналістичний Конгрес)

Юрій Шухевич (Українська Національна Асамблея – УНА-УНСО)

Олег Тягнибок (Всеукраїнське об’єднання Свобода)

Андрій Шкіль (УНА-УНСО)

http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=1457

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X