Новини
09.11.2005 Національний Альянс: комуністична ідеологія є злочинною!

Більше 60 членів Національного Альянсу взяли участь у антикомуністичних акціях, що мали місце вчора в Києві. Молоді люди переконані, що 7 листопада є однією з найтрагічніших дат в історії України, а всі святкові урочистості з цієї нагоди є святотатством, топтанням по могилах мільйонів українців, що загинули від рук влади за часів панування комуністичного режиму.

Тому в той час, коли антиукраїнські сили під червоними прапорами та прапорами сусідньої держави поклонялися ідолам комунізму, члени Національного Альянсу взяли участь у жалобному віче за жертвами комуністичних репресій, ініційованому громадсько-політичним об’єднанням „Національний вибір”, та молебні, який спільно відслужили представники всіх трьох українських церков – УПЦ КП, УАПЦ, УГКЦ.
Після того молоді патріоти сформували колону та з гаслами „Україна – понад усе” і „УПА – державне визнання” вирушили на Майдан Незалежності, де провели короткий мітинг та міні-концерт патріотичної пісні.

„Зараз нас тут не багато, але ми і не ставили собі за мету зібрати тисячі людей, все чого ми сьогодні прагнули – це не дати можливості комуністам та їх „ідейним сотоваришам” глумитися над українською державністю, пам’яттю мільйонів українців в самому серці нашої держави, на Майдані Незалежності. Ті, хто навідріз відмовляється говорити державною мовою, хто принципово ходить під прапорами однієї вже не існуючої та ще однієї сусідньої нам країн, хто носить квіти до пам’ятників катам мільйонів українців, хто витирає ноги стягом борців за нашу незалежність – тим немає місця не лише в серці столиці, а й в цілій державі. Це ми вже давно для себе визначили. А тепер місце за судом, і владою в цілому визначити, чи мають право на існування політичні сили, що при кожній нагоді закликають до втрати Україною державності, чи можуть легально діяти КПУ, ПСПУ та інші”. Так емоційно, але щиро висловив свою позицію та позицію організації Голова Національного Альянсу Ігор Гузь.

Інформаційний відділ
ВМГО «Національний Альянс»

www.silanaroda.com

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X