Новини
11.11.2005 Розшук Боделана саботують

Як повідомив минулої середи центр громадських зв’язків МВС України, співробітники МВС Росії й, до речі, всіх інших країн-членів СНД, за незрозумілих причин припинили розшук колишнього міського голови Одеси Руслана Боделана.


Сталося це після того, як до банків даних осіб, котрі перебувають у міждержавному розшуку, внесено неправдиву інформацію про те, що розшук Боделана припинила українська сторона.

Нагадаємо, що в Україні
Р. Боделан досі перебуває в розшуку. Його звинувачують у скоєнні злочину за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України, тобто у зловживанні владою або службовим становищем. Наприкінці жовтня українські правоохоронці спільно з російськими провели в Росії перевірку стану його розшуку.

Виявилося, що в банку даних осіб, які перебувають у міждержавному розшуку, головного інформаційно-аналітичного центру МВС Росії таки є електронна картка про міждержавний розшук пана Боделана. Однак
20 вересня цього року центр припинив його розшук шляхом внесення до електронної картки неправдивих даних про припинення розшуку українською стороною. Аналогічно виглядає ситуація в банках даних міждержавного розшуку в інших державах СНД.

Окрім того, в електронному реєстрі імміграційного обліку осіб, які прибувають до Росії на постійне проживання або оформляють документи на тимчасове перебування, факт перебування Р. Боделана в міждержавному розшуку взагалі не відображений. За інформацією МВС України, російські правоохоронці з невідомих причин припинили також перевірку повідомлень у ЗМІ про те, що Боделан працює на посаді заступника директора морського порту Санкт-Петербурга зі зв’язків із мерією цього міста.

Після отримання зазначених фактів МВС України звернулося з офіційними запитами до міністра внутрішніх справ Росії та міністра внутрішніх справ Вірменії, який нині головує в Раді міністрів внутрішніх справ країн-учасниць СНД. До того ж, відомство Ю. Луценка попросило МЗС України допомогти отримати від росіян офіційні пояснення щодо цього.

Д.Б.

Фото: bodelan.openua
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/11/11/10602/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X