Новини
23.10.2004 ВР України відхилила законопроекти щодо постійного користування землею релігійними організаціями

   КИЇВ – 21 жовтня 2004 року Верховна Рада України відхилила законопроекти про внесення змін до статті 92 Земельного кодексу України (реєстр. № 5354 та реєстр. № 5354-1), якими пропонувалося визначити релігійні організації суб’єктами права постійного користування земельними ділянками із земель державної та комунальної власності. Перший законопроект підтримали 150 народних депутатів, другий проект – 156. Пропозицію щодо внесення законопроектів на повторне перше читання підтримало 150 депутатів, – повідомляє Інститут Релігійної Свободи.

   За прийняття зазначених змін до Земельного кодексу України проголосували депутатські фракції „Наша Україна”, Блок Юлії Тимошенко, Народно-аграрної партії України та група „Центр”. Інші фракції і групи, включаючи фракцію комуністів, Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), „Регіони України”, Соціалістичної партії України, „Трудова Україна”, „Єдина Україна”, взагалі не брали участь у голосуванні з цього питання.

   30 вересня ц.р., під час зустрічі Прем’єр-міністра України В.Януковича із Всеукраїнською радою Церков і релігійних організацій, глава Уряду пообіцяв лідерам конфесій посприяти у вирішенні питання щодо визначення релігійних організацій суб’єктами права постійного користування земельними ділянками із земель державної та комунальної власності. З огляду на це, за словами директора Інституту Релігії і суспільства Олександра Зайця, неприйнятною є позиція депутатських фракцій і груп, які підтримують діяльність Кабінету Міністрів України у парламенті, щодо розгляду законопроектів про внесення змін до статті 92 Земельного кодексу України (реєстр. № 5354 та реєстр. № 5354-1).

Взято з http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;3430/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X