Новини
13.11.2005 УАПЦ в Одесі не забуває про місійну діяльність серед військових 12 листопада у одній з військових частин Південного оперативного командування Збройних Сил України, неподалік Одеси, молоді військовики приймали присягу на вірність народові України.
Священик Української Автокефальної Православної Церкви о.Михайло Кушнір благословив молодих солдат. Разом з дияконом Олександром Філіпповим він відслужив молебень для всіх учасників цієї події.
Серед почесних гостей на церемонії прийняття присяги був пастор методистської церкви, секретар Духовної Ради християнських конфесій Петро Мартьянов. 
Голова Євангелічного альянсу в Одесі, пастор Валерій Зленський передав в дар Одесько-Балтській єпархії Української Автокефальної Православної Церкви євангелії видані українською мовою, які планується саме серед військових.
Секретар єпархії, отець Володимир Клебан висловив особливу подяку командиру військової частини Олегу Струсінському за співпрацю та сприяння  організації душпастирської роботи серед українських військовиків духівництвом УАПЦ.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X