Новини
14.11.2005

У серці Українського народу завжди житиме пам’ять про жертви Голодомору 1932-1933 років, який забрав життя понад 10 мільйонів наших співвітчизників і є найтрагічнішою сторінкою в історії України. Це непоправна втрата для української нації та один з найстрашніших злочинів проти людства, організований у мирний час більшовицьким режимом.

“Народний Союз Наша Україна” підтримує ініціативу Президента України, Почесного Голови Партії Віктора Ющенка щодо всенародного вшанування 26 листопада пам’яті жертв Голодомору. Ми закликаємо всіх громадян нашої держави приєднатися до Загальнонаціональної Хвилини мовчання 26 листопада 2005 року о 16.00, прийти на Софіївську площу у Києві та центральні площі усіх міст і сіл України, запалити в цей день свічку скорботи, віддаючи шану мільйонам невинних жертв.

Ми оголошуємо збір пожертв на побудову у м. Києві Меморіального комплексу. Ми закликаємо членів Партії взяти активну у заходах із впорядкування місць поховань жертв цієї страшної трагедії – кожне таке місце партійні організації мають взяти під свою опіку.

“Народний Союз Наша Україна” підтримує ідею визнання на законодавчому рівні статусу постраждалих від Голодомору. Ми ще раз звертаємось до Організації Об’єднаних Націй та Парламентів світу із закликом визнати Голодомор 1932-1933 років в Україні геноцидом проти українського народу. Переконані, світова спільнота не залишатиметься байдужою до цієї трагічної події.

Тільки пам’ятаючи про своє минуле, часом надзвичайно трагічне, ми зможемо побудувати краще майбутнє для наступних поколінь.

http://www.razom.org.ua/ua/news/7893/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X