Новини
15.11.2005 Науково-практична конференція «Методологія викладання релігійних знань в освітніх установах України»

  12 листопада 2005 р. в Києві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «Методологія викладання релігійних знань в освітніх установах України». В конференції прийняли участь представники всіх християнських конфесій і представники деяких нехристиянських релігійних організацій. Українську Автокефальну Православну Церкву представляв єпископ Житомирський Вікарій Київський владика Богдан. Учасники конференції обговорили необхідність викладання релігійної етики в школах на науковому рівні.

  В червні 2005 року Президент України запропонував ввести з 1 вересня цього року у загальноосвітніх школах викладання предмету «Етика віри». Це пропозиція відразу була підтримана традиційними Церквами України і розпочалась розробка курсу «етики віри». В Міністерстві освіти і науки відбувся круглий стіл з участю представників Всеукраїнської ради церков на якому обговорювалась  концепція нового шкільного предмету. Але, до цих Міністерство освіти не випрацювало програму викладання «етики віри».

  Всі учасники конференції висловились за скоріше впровадження «етики віри» в шкільну програму. Головними аргументами були низький рівень духовних стандартів життя серед молоді  і хибність теорії Дарвіна про походження людини від мавпи.

            У привітальному слові Владика Богдан вказав на приклад становлення Сполучених Штатів Америки як могутньої держави коли вони вкладали в основу державотворення віру в Бога і сьогоднішнє падіння завдяки лібералізації американського суспільства і відокремлення загальноосвітніх закладів і державних установ від віри в Бога.

http://www.uaoc.info/ua/news/news_/?pid=142

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X