Новини
15.11.2005 Сенсація! На трьох християнських святинях – сліди однієї групи крові

Сенсацію викликали в науковому світі висновки про те, що кров на найбільших християнських святинях - Турінській плащаниці, Туніці Аржантоя і Сударіумі Ов‘єдо - належить до однієї групи, яка зустрічається дуже рідко. Їх науковий аналіз був проведений у рамках зйомок французьким режисером Івом Буассе науково-документального фільму "Чи можна клонувати Христа?". 

Буассе одержав від вищої церковної влади дозвіл на аналіз плям крові на зазначених святинях. Вважається, що у Плащаницю, яка зберігається в Туріні, тіло Христа було загорнене відразу ж після зняття з хреста. Туніка, що знаходиться в церкві святого Дениса в передмісті Парижа - Аржантой, була на Христі під час Його хресного шляху на Голгофу. Сударіум із собору Спасителя в іспанському місті Ов‘єдо накривав голову Христа під час покладання у труну, повідомляє ІТАР-ТАРС.

Усі ці святині містять численні сліди крові. Їх аналіз показав, що кров належить групі АВ, яка зустрічається дуже рідко, а її носії проживають в основному на території Палестини, Сирії, Йорданії й у деяких районах Туреччини.

Група АВ настільки рідко зустрічається, що сьогодні, наприклад, з усього багатомільярдного населення Землі її мають менш ніж  1,5 млн. чоловік.

Буассе не виключає, що кров на всіх християнських святинях належала одній людині.

NEWSru.com
hotline.net.ua

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X