Новини
16.11.2005 Духовенство УПЦ в США дало оцінку своїй діяльності

Нью Джерсі, США — За повідомленням прес-служби УПЦ в США, в перші два тижні листопада у Cаус Баунд Бруку, Нью Джерсі, відбулося зібрання духовенства цієї Церкви. Його учасники обговорили питання місіонерської діяльності Церкви, працю з молоддю, життя та проблеми парафій.

Чимало уваги приділялося доброчинній діяльності в Україні. Зараз ведеться робота з організації доброчинного центру для дітей Чорнобиля. Вже три роки триває співпраця з двома сиротинцями на Україні. За цей час було направлено 300 000 доларів США та організовано працю волонтерів цієї Церкви в сиротинцях.

Щодо роботи з молоддю у США, то було сконцентровано увагу на тому, що знання молоді необхідно скерувати у правильне русло, щоб молодь не віддалялася від Церкви. Для того, на думку учасників конференції, необхідно покращити молодіжні та освітні програми та провадити велику працю серед батьків. Наголошувалося на тому, що необхідно запрошувати до різних освітніх і культурних програм нових емігрантів.

Велика увага учасників зібрання була спрямована на обговорення питання про духовне відновлення парафій УПЦ в США. Для цього перед священиками були поставлені нові завдання щодо євангелізації у парафіях. Йшлося про організацію класів вивчення Біблії та про необхідність євангелізувати через українську культуру.

Окрема дискусія була відведення питанню співпраці Православ’я та науки. Учасники конференції висловилися за необхідність мати більше інформації про нові досягнення в науці.

http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;7958/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X