Новини
25.10.2004 У Росії не існує відокремлення церкви від держави

Про це на прес-конференції, присвяченій темі корупції в державно-конфесійних стосунках, заявили голови науково-дослідницької організації Інститут свободи совісті Сергій Бур’янов та Сергій Мозговий.

Окрім того, на прес-конференції, де були присутні представники різних конфесій, представили книга Бур’янова і Мозкового „Проблема реалізації свободи совісті і тенденції у стосунках держави з релігійними об’єднаннями Росії”. Як заявили самі автори, основним їх завданням була постановка проблеми, а також визначення методологічних підходів для реалізації свободи совісті кожного.

„Ми не копалися у брудній білизні православної церкви, насамперед ми звинувачуємо владу. Ми пишемо про порушення Конституції і закликаємо відділити церкву від держави хоча б у галузі права”, - заявили автори книги.

Більшість звинувачень про порушення основних принципів демократичного суспільства була висловлена на адресу Російської Православної церкви, принципи відносин якої з державою С. Бур’янов назвав системою протизаконного лобізму.

У підсумку організатори зустрічі запропонували провести круглий стіл на тему „Свобода совісті і правозахисні організації”.

РУПОР

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X