Новини
16.11.2005 Тернопільська влада просить Церкви долучитися до святкування річниці Помаранчевої революції

ТЕРНОПІЛЬ — Голова Тернопільської облдержадміністрації Іван Стойко звернувся до керівників єпархіальних управлінь традиційних християнських конфесій, що діють на території області, з проханням долучитись до відзначення річниці Помаранчевої революції, яке відбудеться на Тернопільщині 20 листопада, повідомив прес-секретар голови ОДА Юрій Заруцький.

„Зважаючи на активну роль Церкви у житті українського суспільства, пропоную духовенству області долучитись до відзначення річниці Помаранчевої революції та відправити в неділю, 20 листопада 2005 року, в храмах нашого краю Божественні Літургії молячись за майбутнє нашої держави та її народу” – йдеться у листі голови ТОДА Стойка І.М., адресованому єпископату та духовенству Тернопільщини.
Також голова облдержадміністрації запросив керівників єпархіальних управлінь долучитись до молебню, який буде відправлено в неділю, о 12 год. 30 хв. на Театральній площі обласного центру.

Голова ТОДА попросив керівників єпархіальних управлінь вшанувати події листопада-грудня 2004 року церковним передзвоном, який, розпочавшись в усіх храмах області о 15 годині і мав би символізувати єдність українського народу в його прагненні до утвердження добробуту, свободи, миру, злагоди та демократії.

http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;7982/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X