Новини
18.11.2005 Квіти Петлюрі

  Президент України Віктор Ющенко поклав квіти до могили одного з керівників Української Народної Республіки Симона Петлюри, який похований у Парижі.
  Раніше, Віктор Ющенко та Катерина Ющенко взяли участь у презентації виставки "Україна - світові", яка проходить у штаб-квартирі ЮНЕСКО в Парижі.
  Більша частина програми візиту була присвячена економічним питанням.
На зустрічі з прем'єр-міністром Франції Домініком де Вільпеном Глава Української держави наголосив, що Україна зацікавлена у приході на її ринок великого французького інвестора.
  Виступаючи у вівторок у паризькому Інституті міжнародних відносин Віктор Ющенко відзначив помітну активізацію співпраці між Києвом та Парижем і висловив сподівання на підтримку українського прагненння до євроатлантичної інтеграції.

  Український дипломат Маркіян Лубківський заявив в ефірі BBC, що, на його думку, Україна стоїть на порозі інвестиційного буму.
Заступник держсекретаря Маркіян Лубківський в ранковому інтервю Бі-Бі-Сі назвав другий за неповний рік президенства Ющенка візит до Франції свідченням того, що президент намагається використати з максимальною користю для України високий її авторитет у світі після помаранчевої революції.
BBC
17.11.2005
http://www.rukhpress-center.kiev.ua/005068/index.phtml

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X