Новини
26.10.2004 ЗВЕРНЕННЯ до лідерів християнських Церков, до всіх християн України

Громадський комітет національної безпеки України
03039, м. Київ, пр-т  Науки 4, оф.67; тел./факс: 265-51-80

Всечесні отці!
Дорогі брати і сестри у Христі!

   Залишились лічені дні до виборів Президента України. Демократичні стандарти, до яких прагне Україна, передбачають можливість вільного волевиявлення народу, можливість в умовах конкурентної боротьби обрати собі державну владу.
На жаль, декларативне прагнення України до демократії не змінює реальної ситуації в нашій державі. Вже сьогодні стає зрозумілим, що вибори Президента України 2004 року не будуть демократичними. Відсутня рівна боротьба кандидатів, а деякі політичні сили планують утримати владу в своїх руках будь-якою ціною, навіть шляхом зриву виборів, застосовуючи цинічні методи маніпулювання, репресій, розпалювання ворожнечі, провокацій і насильства. Ці сили готові пролити кров безневинних мирних людей.
   В ніч з 23 на 24 жовтня група бандитів, серед яких впізнали працівників міліції, побила мирних учасників пікету під Центральною виборчою комісією в Києві. Було пролито кров, а 11 учасників пікету з різними травмами госпіталізовано.
За деякою інформацією, ці криваві інциденти – лише початок. З метою зриву виборів Президента України, провладні сили готують теракти на виборчих дільницях в Донецькій області. Ці ж сили, які намагаються не допустити чесних і демократичних виборів в Україні, планують організувати в Києві сутички правоохоронців зі спеціально підготовленими провокаторами. Вже сьогодні до столиці приїздять сотні спеціально найманих провокаторів і прибувають тисячі працівників внутрішніх військ МВС.
У ситуації, яка склалася, ми закликаємо всіх християн України не миритися з брудними передвиборчими технологіями, які на сьогодні реалізуються в нашій рідній країні. Ми мусимо зайняти активну позицію і протистояти провокаціям, насильству, кровопролиттю. Велика сила християн – в молитві.
   До виборів Президента України залишились лічені дні. Ці дні, а також неділю 31 жовтня нам, християнам, необхідно присвятити молитві.
   Дорогі брати і сестри у Христі, давайте спільно молитись за те, щоб вибори Президента України пройшли чесно і мирно, щоб не пролилася людська кров, щоб Господь Бог дав народним політикам мудрість, а брудним політикам – каяття.
Давайте помолимось за те, щоб всемогутній Господь силою любові відвів всі ті загрози, які нависли над Українським народом, а результати Виборів-2004 сприяли демократичному розвитку нашої держави.

26 жовтня 2004 року
Координатор Комітету Олексій Толкачов

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X