Новини
18.11.2005 Відбувається силове захоплення дитячої бібліотеки

Сьогодні, 17 листопада, близько 13-ї години почалося силове захоплення Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного. Вхід до бібліотеки перекрили співробітники охоронної фірми „Антарес-2000”, озброєні автоматами. Державна виконавча служба опечатала кабінети.

До бібліотеки прибули представники громадськості, зокрема, обласного комітету „Повернемо бібліотеку дітям” – голова Полтавської обласної організації Української народної партії Олександр КУЛИК та голова Полтавської обласної організації ВГО „ПОРА!”, член УНП Тарас ТОКАР, правозахисник Анатолій БАННИЙ та ін. О.КУЛИК поінформував телефоном голову облдержадміністрації С.БУЛЬБУ, і невдовзі до бібліотеки приїхали представники управлінь культури та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Проте кабінети були опечатані. Міліція на чолі з начальником Октябрського райвідділу Володимиром ГИРИЧЕМ у події не втручалася. Як пояснив В.ГИРИЧ, їхня присутність була потрібна для того, щоб не виникло ніяких інцидентів.

У бібліотеці з’явилися також троє нових власників приміщення бібліотеки, які зацікавлені в тому, щоб книгозбірня була виселена якнайшвидше. Вони заявили, що до подій непричетні, просто виконавча служба виконує свою роботу.

Щодо спірного приміщення бібліотеки тривають судові розгляди. Засідання обласного апеляційного суду 10 листопада було перенесене на 1 грудня на клопотання представника трьох власників. Рішення сесії обласної ради про переселення книгозбірні протягом 5 місяців також проігнороване.

Наразі (16.30) директор бібліотеки Леонід ЧОБІТЬКО, кілька працівників бібліотеки та А.БАННИЙ перебувають у кабінеті А.КАРПІНСЬКОГО, заступника прокурора області, вимагаючи втручання в ситуацію прокуратури.

А ще з 14-ї години у методичному відділі бібліотеки зачинився завгосп – 67-річний Леонід ГОРБАЧУК та на знак протесту оголосив голодування. Державні виконавці опечатали кімнату, в якій він знаходиться.

Охоронна фірма не допускає до бібліотеки дітей-читачів та їхніх батьків.

Джерело: Майдан-ІНФОРМ
http://www.silanaroda.com/index.php?itemid=4650&mode=full

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X