Новини
20.11.2005 Ще одна оцінка Заяви єпископату УПЦ КП

Поширену у ЗМІ заяву єпископату УПЦ КП про стан об”єднав чого процесу з УАПЦ вікарій Київський, єпископ Житомирський Української Автокефальної Православної Церкви, Владика Богдан (Кулик) назвав „не християнською, не дружньою і агресивною у ставленні до УАПЦ”.
Владика Богдан далі наголосив, що не знає якими почуттями керувався Патріарх Філарет підписуючи таку заяву, але „християни так не поводяться. У такій поведінці глави УПЦ КП Філарета ми можемо побачити причину присутності у взаєминах між православними церквами в Україні міжконфесійних конфліктів...”
Вікарій Київський, єпископ Житомирський, Владика Богдан висловив переконання, що УАПЦ у своїй діяльності керуватиметься лише християнськими принципами. „Нагадаю слова нашого Предстоятеля про те, що ми приймаємо до лона нашої церкви лише ті парафії де громада разом зі священиком та парафіяльною радою стовідсотково згодні перейти до УАПЦ. Якщо ми бачимо, що такий прийом може спричинити міжконфесійні суперечки, ми їх не приймаємо. Ми не повинні ділити людей і сіяти зло, а лише добро і віру православну”.

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X