Новини
21.11.2005 Дії єпископату та Глави УПЦ КП є абсурдом   Так прокоментував звернення єпископату УПЦ КП, підписане Патріархом Філаретом, із закликом до вірних та духівництва УАПЦ переходити до Київського Патріархату митрополит Вінницький і Брацлавський, владика Роман Балащук.
  „Вже такого абсурду ми не очікували. Хоча, з боку Глави УПЦ КП цього очікувати цілком можна, бо він навчений так поступати. Такі заяви є прямим втручанням у наше внутрішнє церковне життя”.
  Владика Роман вважає, що переговорний процес про об”єднання православних церков цілком реально продовжити лише за умови рівного ставлення один до одного.
  „Якщо УПЦ КП прагне реалізації лише власних планів, а нас не бажатиме навіть слухати – про які плідні переговори може йти мова?  Я був безпосереднім учасником переговорного процесу.   Сторона Київського Патріархату не бажає не лише обговорювати пропозиції УАПЦ, але диктує власні правила зайнявши сторону сили і тиску. Якщо ми пропонували щось своє вони лише сміялися з цього.
  Глава УПЦ КП навіть приказку мав, що хіба пришивають кожух до ґудзика? Він вважає себе кожухом, а нашу церкву не інакше як ґудзиком... Таку позицію ми прийняти не можемо.
  Сьогодні Патріарх Філарет є великим патріотом. Але цим лише приховується. Хіба не він зорганізував в Україні УПЦ Московського Патріархату?
  Насправді кажуть, де є Глава УПЦ КП там немає добра і лише протистояння панує. Якщо він щось благословіть – з того нічого не буде”, сказав владика Роман
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X