Новини
22.11.2005 Молитва про майбутнє України

ЛЬВІВ — Студенти Українського католицького університету (УКУ) відзначили річницю помаранчевої революції молитовним ходом до Собору Святого Юра, а потім біля фігури Матері Божої відправили молебень за майбутнє Української держави.

Перед початком молитовного ходу перший віце-ректор УКУ Мирослав Маринович закликав студентів іти з відкритими душами і молитовним настроєм, як торік: „Ніколи не зникне потреба у молитві. Минулого року ми зверталися до Господа, аби він допоміг нам розрізнити добро та зло. Сьогодні потреба у цьому посилювалася, адже коли минулого року добро і зло було чітко розділене на різні полюси, зараз усе змішалося”.

У молитовному ході взяли участь кілька десятків студентів та працівників. Минулоріч у молебнях, які організовував УКУ, їхня присутність була значно чисельнішою. На думку Мирослава Мариновича, віце-ректора УКУ, не всі зараз відчувають потребу в молитві, а силувати когось у цій справі неможливо. Дорогою до прочан доєднувалися львів’яни.

А з 22 по 25 листопада у Львові відбуватиметься молитовна акція „Молодь єднається у молитві за мир”. Її ініціаторами та організаторами стали Духовно-пасторальний відділ УКУ, Центр мирянського лідерства та Християнська євангельська Церква „Гефсиманія”. До участі в акції запросять архиєреїв УАПЦ, УПЦ КП, УПЦ та РКЦ, а через них і молодь, що належить до цих Церков.

Місцем проведення акції стане площа Данила Галицького. Тут триватиме молитва, звучатимуть християнські пісні, а 25 листопада, в день св. свщмч. Йосафата розпочнеться молитовна хода містом, яка повторить маршрут першої „помаранчевої” молитви, що відбулася торік.


http://www.ucu.edu.ua/ukr/current/chronicles/article;1767/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X