Новини
28.10.2004 Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій до українського народу напередодні виборів Президента України

Боголюбиві співвітчизники!

   Усі ми, хто звертається до Вас з іменем Господа нашого, переконані, що міжконфесійний та міжнаціональний мир, громадянський спокій і стабільність, толерантні взаємини, невпинне підвищення рівня довіри у взаємовідносинах держави і Церкви, релігійних організацій є незаперечним результатом демократичного розвитку і зміцнення незалежної України.

   Український народ має унікальну історичну можливість влаштовувати своє буття відповідно до вищої правди. Держава і суспільство здійснюють послідовні кроки на шляху остаточного подолання негативної спадщини та наслідків тоталітарної політики минулого. релігійним організаціям повертаються їх колишні будівлі та майно. Відроджуються монастирі й церкви, костели, кірхи, мечеті, синагоги, молитовні будинки.

   Громадянський мир і спокій забезпечують незворотність і безперервність цих процесів, суспільну злагоду, стабільне зростання добробуту.

   Разом з тим, нас непокоїть нагнітання невиправданих пристрастей навколо виборів Президента України, намагання внести розбрат, вивести людей на вулиці задля досягнення своїх невиправданих цілей. Очевидно, що ці спроби приречені, але своє зле діло – сіяння нервозності, непевності, невір’я – вони можуть зробити. закликаємо співвітчизників до милосердя, просимо зберігати спокій, не допускати проявів ворожнечі, екстремізму і нетерпимості.

Покладаємо свої надії на громадський мир, спокій і стабільність у суспільстві.

Молимося разом з Вами за подальший розвиток і зміцнення рідної України!


"KP-Media"

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X