Новини
25.11.2005 Кореспондент New York Times Вальтер Дюранті приховував найбільший злочин людства Українці Нью-Йорку маніфестують перед NY Times, з вимогами відкликати Пулітцерівську премію Дюранті.

В п'ятницю 18 листопада на заклик Об'єднання українсь­ких американських органі­зацій Нью-Йорку (United Ukrainian American Organiza­tions of Greater New York) організовано маніфестацію перед будинком NY Times на 43-ій вулиці у Нью-Йорку.

Маніфестанти вимагали від NY Times повернути премію Пулітцера, отриману журналістом Вальтером Дюранті (Walter Duranty), з метою подальшої передачі цієї премії Україні. Дюранті, журналіст NY Times в Совєтському Союзі з 1922 по 1941 рік, писав в своїх статтях, що "будь-яке повідомлення про голод є сьогодні перебільшенням або зловмисницькою пропагандою" (The New York Times від 24 серпня 1933 року).

Але Дюранті знав правду — він подорожував в Україні влітку 1933 року, і пізніше розповів британському дипломату Вільяму Странгу, що Україна "стекла кров'ю" і коло "10 мільйонів осіб загинули голодною смертю в минулому році у Совєтському Союзі". Сталін належно оцінив дезінформатора, нагородивши його орденом Леніна та давши значну фінансову винагороду.

Нагадаємо, що до 70 річниці Голодомору українців 1932-33 відбулась всесвітня акція українців, протягом якої до Комітету Пулітцерівської премії були скеровані мільйони лістів з вимогою відкликати премію Дюранті. Тоді в акції взяли участь й члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

NY Times так ніколи і не відкликала своєї рекомендації на отримання кремлівським попихачем премії Пулітцера.

Інформцентр МНК, за інформацією http://www.quebec-ukraine.com/

http://www.ukrnationalism.org.ua/news/?n=1583

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X