Новини
28.10.2004 Усім Церквам в Україні буде гарантовано рівні права – Віктор Ющенко

  КИЇВ — Усім Церквам в Україні буде гарантовано рівні права, заявив кандидат на пост Президента України Віктор Ющенко. Він підкреслив, що після перемоги на виборах він як гарант Конституції надійно забезпечить дотримання прав всіх громадян на свободу віросповідання. Церква матиме повну свободу пастирського служіння, – повідомила 27 жовтня прес-служба Віктора Ющенка.

  Кандидат відзначив, що за його президентства „Церквам, усім конфесіям будуть гарантовані належні умови, щоб ніщо не заважало їм нести світло віри у людські душі”. „Це моя принципова позиція, і не вірте тим, хто приписує мені щось інше”, – заявив Ющенко.

  Він також підкреслив, що „нинішня влада глуха до голосу сумління. Вона не зупиняється і не зупиниться перед спекуляціями на святому – вірі і Церкві”. Ющенко закликав віруючих всіх Церков і конфесій „об’єднати зусилля та молитися за Україну, за її майбутнє”.

  Кандидат на пост Президента наголосив, що він віруюча людина, православний. „Так мене виховали батьки, такий шлях я обрав сам. Водночас, як віруюча людина, я глибоко поважаю віру інших, незалежно від того, чи ходять вони до православного храму, мечеті, синагоги чи костелу”.

http://www.yuschenko.com.ua/ukr/present/News/1418/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X