Новини
26.11.2005 Пам'ятні свічки палають у всіх регіонах України

До вшанування жертв голодомору та політичних репресій долучились люди різних релігій та політичних переконань. Щоправда, не обійшлося без інцидентів.
Близько тисячі львів'ян зібралися віддати шану загиблим у застінках НКВС мешканцям України. Там відкрили стіну пам'яті, на якій викарбовані дві тисячі дев'ятсот шістдесят прізвищ. Згодом, учасники жалобного віче разом із священиками різних конфесій запалили дві тисячі лампадок різних кольорів, та хвилиною мовчання вшанували пам'ять міліонів жертв комуністичного режиму. Представники Всеукраїнської організації “Меморіал” кажуть, що лише у червні 1941 року у Львівських в'язницях замордували понад 7 тисяч львів'ян.

У Луганську ж мешканці міста пройшли скорботною ходою до пам'ятного знаку жертвам радянського режиму. Після поминального богослужіння близько тисячі людей зібралился поблизу пам'ятника Шевченку, де рівно о Шістнадцятій запалили поминальні свічки. Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль, каже що про голодомор дізнався із батьківських розповідей.

Поминальний мітинг у Сімферополі практично зірвали прибічники кримських комуністів. Вніч на суботу зник камінь, встановлений на площі Радянській, на згадку про людей, що загинули від рук воїнів ОУН-УПА. Це й стало причиною, того, що комуністи блокували паніхиду. Лише за допомогою міліції та особистої охорони прем'єр-міністр Криму Анатолій Бурдюгов і представники духовенства все-таки прорвалися до мікрофона. Незважаючи на вигуки прихильників КПУ, архієпископ Сімферопольський і Кримський Лазар таки провів паніхиду за жертвами голодомору. ...

Денис Слободян, 5 канал 
http://www.5tv.com.ua/newsline/184//17201/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X