Новини
28.11.2005 УПЦ МП - СКАНДАЛ У ДОНЕЦЬКІЙ ЄПАРХІЇ!!!

За повідомленнями наших джерел, шість священиків Донецької Єпархії Української Православної Церкви Московського Патріархату вийшли з юрисдикції митрополита Іларіона (Шукало), обвинувативши його в сексуальних домаганнях.

Це вже не перша інформація з Донецької Єпархії УПЦ МП про нетрадиційні сексуальні переваги митрополита Іларіона, що доходила до громадськості. Раніше, в основному, це стосувалося церковної молоді - іподияконів, що оточують митрополита-витівника. Однак, даний інцидент стосується вже духівництва єпархії.

Незважаючи на найсуворішу заборону духівництву з боку єпархіального управління «не виносити сміття з хати», чутки про скандал досягли й владних коридорів. Ці священики звернулися з відкритим листом до Священних Синодів УПЦ МП і РПЦ зі смиренним проханням угамувати митрополита Іларіона. Однак досвід минулих років, наприклад з колишнім Єкатеринбуржським єпископом Никоном, що за подібні справи не був навіть заборонений у священослужинні, а лише звільнений за штат, не дає підстави говорити, що будуть прийняті які-небудь кардинальні міри.

Інформація про скандал і про лист замовчується, до мужнього духівництва застосують канонічні прещенія, улаштують публічне пороття, знайшовши «пригоже» виправдання, відбивши всяке бажання в інших плисти їх шляхом, а митрополит Іларіон буде продовжувати свої солодкі втіхи

http://www.upckp.km.ua/modules.php?name=News&file=view&news_id=262

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X