Новини
01.12.2005 Консисторія УПЦ в США приймала членів Постійної Конференції Канонічних Православних Єпископів Америки (SCOBA)

САУС БРУК, США — Сесія проходила 15 листопада у Саут Баунд Бруку (США). Керував нею архиєпископ Димитрій з Грецької Православної архиєпархії Америки, голова SCOBA. Митрополит Костянтин (Баган), який очолює Українську Православну Церкву в США, організув проведення сесії у консисторії цієї Церкви.

За повідомленням прес-служби УПЦ США, учасниками сесії стали сім православних єпископів, члени комісій та директори чотирьох агентств SCOBA.

На зустрічі було затверджено рішення про створення при Постійній Конференції Канонічних Православних Єпископів Америки православної християнської служби для праці з людьми, які перебувають у закладах позбавлення волі. Така служба вже розпочне діяльність на початку 2006 року.

Члени сесії обговорили роботу Міжнародної Православної Християнської доброчинної організації, яка на сесії була представлена виконавчим директором Діном Тріантафіло. Йшлося про допомогу потерпілим від буревіїв „Катріна” і „Ріта” та про доброчинні проекти цієї організації, скеровані на допомогу Лівану, Ефіопії, Румунії, сектору Газа, Сербії для ліквідації наслідків цунамі та землетрусів в Азії. Єрархи дали позитивну оцінку цій діяльності.

Було ухвалено порядок денний наступної сесії, запланованої на жовтень 2006 року у Чикаго.

Йшлося про нові напрацювання у сфері розробки програми релігійної освіти у православних парафіях.

Заплановано вже на початку 2006 року провести у Даласі семінар для духовенства на тему християнсько-мусульманських стосунків.

http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;8200/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X