Новини
01.12.2005 Українську копію Туринської плащаниці першими побачать львів’яни

ЛЬВІВ — Копію Туринської плащаниці розмістять в архикатедральному соборі Святого Юра УГКЦ у Львові на тому ж місці, де ще торік стояла мінська копія. Наразі привезена з Риму святиня зберігається в одному з львівських банків, а вже 4 грудня її буде відкрито для доступу вірних. Очікують, що українську копію Туринської плащаниці однією з перших побачить Юлія Тимошенко, яка планує 3 грудня відвідати собор Святого Юра.

За повідомленням газети „Високий замок”, о 16.00 в архикатедральному соборі розпочнеться вечірнє Богослужіння, яке очолить архиєпископ Львівський владика Ігор (Возьняк). Як повідомив адміністратор собору Святого Юра отець Роман Кравчик, на урочистість запрошено також духовенство православних, римо-католицької та вірменської Церков. Плащаниця буде захищена броньованим склом – це одна з вимог хранителя Туринської плащаниці.

Виготовлення копії для України благословив ще Папа Іван Павло ІІ, а вже готову реліквію освятив Папа Бенедикт ХVI. У Римі, звертаючись до української делегації, він сказав, що бажає, аби ця плащаниця обійняла весь наш народ. Представники церкви кажуть, що українську плащаницю побачать у багатьох містах і храмах. Таке побажання висловлював Глава УГКЦ Патріарх Любомир (Гузар). Формально ж плащаниця належить організаційному комітету з її виготовлення і перевезення, який надав святиню на збереження до собору Святого Юра у Львові.

http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=43739
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;8213/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X