Новини
02.12.2005 Львів очікує Миколая

Уже четвертий рік поспіль святий Миколай завдяки небайдужим людям прийде до дітей-сиріт, малюків із малозабезпечених і багатодітних родин.

Низка організацій, наприклад Академія Української Молоді та Молодіжна християнська організація “Витанія”, подбають про подарунки – солодощі, іграшки, канцтовари. Організатори акції “Святий Миколай у Львові” кажуть, що Чудотворець завітає до двох тисяч дітей, котрі мешкають у нашому місті й області.

– Торік подарунки від святого Миколая отримало близько тисячі сиріт, оскільки не вдалося знайти меценатів. Тоді більшість віддавали кошти на допомогу помаранчевій революції, – розповів Тарас Яценко, координатор акції та голова МХО “Витанія”. – Цього року в списку буде близько 700 дітей із районів, а решта – зі Львова.

Пожертви можна приносити й самостійно щосереди, щоп’ятниці та щосуботи в другій половині дня за адресою: вул. Менделєєва, 8 (МХО “Витанія”) або щонеділі за адресою: вул. Стрийська, 22 (ГО “Академія Української Молоді”). Зі 7 грудня подарунки можна буде залишати просто в супермаркетах Львова, де працюватимуть волонтери “Витанії”.

В.К.
http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2005/12/02/11231/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X