Новини
07.12.2005 Єхануров закликає підприємців подякувати Богу

КИЇВ — Прем'єр-міністр України Юрій Єхануров закликає підприємців на День Святого Миколая зробити подарунки сиротам. Як передає УНІАН, про це він заявив 7 грудня, відкриваючи засідання Кабінету міністрів.

„Я звертаюсь до українських підприємців: треба, я так думаю, 19 числа (19 грудня – День Святого Миколая) подякувати Богові, що ви є успішні люди, а з іншого боку - не забувати про сиріт”, – сказав він.

Прем'єр наголосив, що сьогодні на засіданні уряду буде прийнято рекомендації Фонду соціальної допомоги щодо новорічних подарунків дітям, ініційовані міністром праці та соціальної політики Іваном Сахенем.

„Треба добру традицію запровадити, що 19-го усі успішні люди мають побувати в інтернатах, мають зустрітися з дітьми і допомогти їм”, – підкреслив прем'єр.

Ю.Єхануров також зазначив, що на День Святого Миколая усі голови обласних державних адміністрацій та їхні заступники мають зробити все, щоб для української малечі відбулося свято. „Кожен має побувати у якомусь закладі, в інтернаті, особливо де діти-сироти”, - сказав Ю.Єхануров.

http://www.unian.net/ukr/news/news-92165.html
http://www.risu.org.ua/ukr/news/article;8279/

дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X