Новини
15.12.2005 УАПЦ готується до відкриття каплиці для ВІЛ інфікованих в Одесі Відповідні підготовчі роботи проводять на території Одеського обласного лікарняного центру для ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД у селі Крива Балка, поряд з Одесою.
Капеланською опікою над хворими дотепер невиліковним недугом буде займатись священик УАПЦ, отець Олександр Філіппов.
Він висловив особливу подяку головному лікарю та колективу Одеського обласного центру з боротьби зі СНІДом за взаєморозуміння і добре ставлення. "Приміщення, де розміститься каплиця, справді відповідає нормам, які можна висунути до лікарняних каплиць. Незважаючи на невелике приміщення це буде справді повноцінний храм де ВІЛ інфіковані щодня будуть знаходити духовну опіку”.
Каплиця  буде названа на честь Нерукотворного Образу Господа і Бога Спаса Нашого Ісуса Христа.
За словами отця Олександра Філіппова, у обладнанні каплиці надають різноманітну підтримку працівники лікарняного центру. „Відчуваємо добре ставлення. Саме життя ставить людей перед фактом необхідності відкриття духовного центру на цьому місці. Про це вже кажуть не лише паціенти лікарні, але і медики. Вони роками є свідками страждань – і особисто потребують духовної опіки”, - сказав о.Олександр.
Допомагає у становленні каплиці послушник, брат Василь Тішаков. Тут він працює на обладнанні духовного центру і з моменту освячення каплиці буде  допомагати ще і слідкувати за чистотою на території лікарні. 
Допомагають отцю Олександру і все духівництво єпархії Української Автокефальної Православної Церкви – Адміністратор єпархії, настоятель Храму Воскресіння Христового, отець Володимир Клебан та священик, отець Михайло Кушнір. Вони щодня відвідують будівельні роботи і надають необхідну підтримку.
Цими днями до Одеси мають прибути художники з Черкащини, які мають допомогти у виконанні художніх робіт у каплиці.
У каплиці вже з”явилися перші ікони. Монтується іконостас.
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X