Новини
21.12.2005 В Одесі освятили передвиборчий штаб ВО „Свобода”

Чин освячення звершив священник Української Автокефальної Православної Церкви, отець Михайло Кушнір.

У своєму зверненні до присутніх на освяченні отець Михайло побажав успіху на майбутніх виборах і закликав не забувати про необхідність підтримки відродження і становлення рідної УАПЦ.

„Нам здається, що Україна ще має свободу, але вона є хитка. Я відчув це на собі, коли перевів парафію у селі Мирне до складу Української Церкви і проти мене за це порушували навіть кримінальну справу. Всі органи влади на Одещині тоді прагнули мене знищити і я досить серйозно від них постраждав. Але, це мене не зломало.
Не витрачайте кошти на плакати і листівки, люди не вірять у це. Йдіть у народ і захищайте інтереси українців та Української Автокефальної Православної Церкви. Церква є духовним органом нашої держави.
Проросійські політики серйозно підтримують Московський Патріархат в Україні. Нас ніхто не підтримує.  Українські політики мають змінити свою точку зору на це питання. Маю надію, що Україна буде українською державою. Ми ще виборимо свободу. Нехай Бог вам допомагає”, сказав отець Михайло.

Він ще довго спілкувався з активістами об”єднання „Свобода” в Одесі та розповів їм про нинішнє життя УАПЦ на Одещині.

Тим часом, об”єднання „Свобода” розпочинає виборчу кампанію в Одесі.
Про це оголосили на проведеній прес конференції.

Одеська обласна організація Всеукраїнського об”єднання „Свобода”, за словами її голови Павла Кириленка,провела плідну роботу для підготовки до виборчої кампанії 2006 року. В обласному центрі вже відкритий передвиборчий штаб. Відповідна робота ведеться і у всіх районах області.

„Якщо одесити проголосують за всеукраїнське об”єднання „Свобода” вони будуть мати у парламенті та місцевих Радах – стійких борців за інтереси регіону та України в цілому. Українському народу буде надана можливість власної реалізації.
Ми бачимо головну причину всіх бід в Україні у тому, що український народ обмежений у своїй діяльності. Бюрократія та її наслідки заважають людям.
Україна має шанс стати великою квітучою державою”, сказав Павло Кириленко.

Об”єднання „Свобода” вже сформувала 90 відсотків списків до Одеських міської і обласної Ради.

Тривають переговори про можливу співпрацю на найближчих виборах з громадськими організаціями. Вже відомо, що кандидатів до місцевих органів влади в Одесі підтримають активісти та прихильники Організації українських націоналістів, Центру національного відродження імені Юрія Липи, колишні члени місцевих організацій КУН та Української Народної Партії.

До територіяльних виборчих комісій подані і прізвища спостерігачів від об”єднання „Свобода”, які у березні 2006 року будуть слідкувати за чесністю і прозорістю виборів до місцевих органів влади.

Об”єднання „Свобода” відома в Одесі проведенням багатьох акцій спрямованих на необхідність відродження історичної правди. Її активісти підтримали всеукраїнський збір підписів під вимогою до Верховної Ради визнати УПА воюючою стороною.  
дивитися лист новин за
 
 
Copyright © 2004 HRAM.OD.UA Всі права захищені. Designed by Lenka_X